yükleniyor
telefon
whatsapp

Web Hizmetleri Danışmanlık

Neden Web Danışmanlığı?

Web Danışmanlık , web tabanlı teknolojileri takip etmek ve firmanızın/kurumunuz için en etkili, en ekonomik şekilde kullanılmasını sağlamak; internetin sağladığı avantajları kullanarak firmanızın gücüne güç katmak, yeni ufuklara yol açmanız için sanal ortamda kılavuzluk ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

İnternet kullanımının hızla artmakta olduğu ülkemizde İnternet Danışmanlığı kavramıyla daha yeni tanışmaktayız. Web sitesi olan her firma, nasıl ki bir muhasebeci ihtiyacı duymaktaysa, aynı şekilde bir İnternet Danışmanından da yardım almak zorundadır. Küçük firmaların böyle bir ihtiyacının olmadığını düşünenler yanılmaktalar. Belki de en büyük talep onlardan gelmeli? Zira kısa sürede potansiyel müşteriler tarafından tanınmak , reklam maliyetlerini düşürmek, satışları arttırmak ancak web sitesi yardımıyla olabilir. Küçük işletmelerin (KOBİ) İnternet Danışmanı ihtiyacı farklı , büyük işletmelerinki farklıdır.

Eğer bir firma büyük hacimli bir faaliyet içinde ve sitesini aktif olarak kullanıyor, yurtdışı pazarlarda iş alanları yaratmaya çalışıyorsa bir İnternet Danışmanına ihtiyaç duyması kaçınılmazdır. Gerçek kişilerin bile günümüzde sigorta danışmanı, hukuk danışmanı, finans danışmanı gibi konusunda uzman kişilere ihtiyaç duydukları düşünüldüğünde konu daha da netleşmektedir.

İnternet Danışmanı sanılanın aksine site içerisinde güncelleme veya değişiklikler yapan kişi değildir. Bir İnternet Danışmanı’nın asli görevleri “sitenin tasarımının optimum olmasını sağlamak, dünyadaki arama motorlarında bulunurluğu sağlamak, site istatistik raporlarını hazırlayarak bunların raporlamasını yapmak” (search engine optimization SEO )şeklinde sayılabilir.

Artık web sitesi sahibi olmanın yanı sıra bulunabilirlik, yönetim, reklam gibi konularda gereken değeri kazanmaya başlamışlardır. Sadece sizin ve çevrenizdekilerin ziyaret ettiği bir site size ne kazandırabilir ki ?

Günümüzde çok düşük ücretler vererek bir anda yüzlerce arama motoruna (search engine) kayıt yaptırılabilmektedir. Ancak zaman içinde bu motorlar güncellemelerine devam etmekte ve ölü sayfaları devamlı olarak imha etmektedirler. Bu sebeple yapılmış kayıtların devamlı olarak tetkik edilmesi ve bozulmalar varsa vakit geçirmeksizin yenilenmesi gerekir. Bunun yanı sıra faaliyet gösterdiğiniz sektörle hiç alakası olmayan yerlere de kayıt olmuş olabilirsiniz. Bunların size hiçbir faydası olmadığı gibi zararı bile bulunmaktadır. Bu nedenle İnternet Danışmanı nız sizin link alışverişi (link exchange) yapacağınız siteleri tek tek inceleyerek onaylamaktadır.

Yine sitenizin yapılandırılmasında kullanmanız gereken anahtar kelimelerin (key words) seçimi bile ayrı çalışma konusudur. Bu da ancak İnternet Danışmanınızın yapabileceği bir iştir. Size en kaliteli İnternet Danışmanlık hizmetini sunarak sitenize yapmış olduğunuz YATIRIM’ın en kısa sürede firmanıza fayda sağlaması amacıyla size hizmet vermeye hazırız.

Web Danışmanlık konularından bazıları;

* İsim(Alan Adı) Tescili (Türkçe ve genel isim tescili),
* Web Hosting (Web alanı ve email sunucu desteği),
* Web Yazılımı Projeleri (e-emlak, e-tersane, e-tanıtım, e-okul, e-dersane)
* Web Sitesi Tasarımı , Güncelleme, Geliştirme
* Arama Motorlarına Kayıt ,
* Web Reklamcılık , Tanıtım,
* Web Tabanlı Kurumsal Çözümler
* Gelişen web teknolojilerinin takip edilmesi vb...

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!