yükleniyor
telefon
whatsapp

E-Posta Destek

1- E-Posta Hesaplarımız 250MB Kotalı, Bu Kotayı Nasıl Yükseltebilirim ?
Teknokey üzerinde barındırılan bütün hosting hesaplarında, E-mail hesaplarının disk kotası sistem tarafından otomatik tanımlanmaktadır. Bu disk kotasının kullanıcıya yeterli gelmemesi esnasında varolan e-maillerinizi webmailde belirli bir gün kadar tutarak bu sorunu aşabilir, yada Kiralık Sunucu hizmetlerimizden yararlanarak disk kotasını kendiniz belirleyebilirsiniz.

2- web browser Üzerinden Maillerime Ulaşamıyorum ?
Eposta sitenizi kullanımda iken hosting kontrol panelinizden silerek ardından yeniden eposta sitesi tanımlaması gerçekleştirmeniz durumunda bu sorunu yaşayabilirsiniz.
Mail hesaplarınıza http://webmail.websiteniz.uzantısı şeklinde erişim sağlayabilirsiniz.

3- Outlook v.b. E-Posta Kurulumu ?

4- Macbook Mail Kurulumu ?
Mac Mail Ayarları İşlem Sırası
1 - Mac Mail uygulamasında e-postalarınıza erişmek için öncelikle sisteme e-posta adresinizle ilgili bilgileri girmelisiniz. Bu işlem için öncelikle Mail menüsünden Preferences seçeneğine tıklıyoruz.
2 - Apple Mac Mail Accounts Seçeneği Üst sekmelerden Accounts seçeneğine, buradan da yeni bir hesap eklemek için sol altta bulunan artı (+) işaretine tıklıyoruz.
3 - Apple Mac Mail Hesap Türü Seçimi Hesap Türü olarak POP, Hesap Açıklaması'na e-posta hesabınızla ilgili herhangi bir açıklama, Tam Ad kısmına e-posta gönderiminde görünmesini istediğiniz adınızı ve son olarak E-posta Adresi'neyse e-posta adresinizin tamamını yazıyoruz.
4 - Apple Mac Mail Gelen Posta Sunucusu Gelen Posta Sunucusu adımında sunucu adresi olarak mail.sizinsiteniz.com adresini, kullanıcı adı bölümüneyse e-posta adresinizin tamamını yazmalısınız.
5 - Apple Mac Mail Giden Posta Sunucusu Giden posta sunucusu adresi olarak mail.sizinsiteniz.com adresini, kullanıcı adı bölümüneyse e-posta adresinizin tamamını yazmalısınız.Ayrıca Use only this server kutusunu işaretliyiniz.
6 - Smtp kimlik dogrulama ve Smtp port değişimi Use Authentication kutusunu işaretledikten sonra User Name kısmına e-posta adresinizi ve Password kısmına e-posta adresinizin şifresini giriniz. Serverport olarak ise 587 yazmanız ve ssl secenegini işaretsiz bırakmanız gerekmektedir.

5- E-Postalarım Önemsiz (Junk) Klasörüne Düşüyor Nasıl Düzeltebilirim ?
Alınan yeni e-mail hesapları üzerinden gönderilen mailler 2011 yılı itibarı ile bir çok büyük firmada Smart Screen Security filtrelemesinden dolayı gönderilen e-maillerin ilkini gereksiz kutusuna aktarmaktadır, gereksiz kutusundaki e-maili güvenli listeye eklemeniz halinde daha sonraki bütün e-maillerin gelen kutunuza düştüğünü görüntüleyebilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!