yükleniyor
telefon
whatsapp

Hakkımızda

Değişen ve gelişen dünyada teknolojiyi Teknokey Bilişim ve Elektronik olarak yakından takip ediyoruz ve müşteri odaklı çözümler üretiyoruz. Konusunda uzman profesyonel kadromuz görsel tasarımları inovatif fikirler ile birleştirerek sizlere sunuyor. Baktığımız zaman Teknokey olarak web yazılım ,web tasarım , reklam yönetimi , sosyal medya ,e-ticaret danışmanlığı ,sosyal medya danışmanlığı gibi birçok profesyonel hizmet veriyoruz. 

Firmamız müşterilere verdiği tüm hizmetlerin her aşamasında müşterilerini haberdar etmektedir. Projeleri, müşterilerimizin marka değerini göz ardı etmeden gelistiriyoruz. Teknokey olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Kurumsal ve bireysel web çözümlerimiz ile sizlere kesintisiz hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Kreatif ve yeniliklere açık projeler ile çağın gereklerine uyum sağlıyoruz.

Konusunda uzman ekibimiz her projeye başlarken o projeye büyük bir aşkla inovatif fikirler üretiyor. Teknokey olarak müşterilerimizi sert rekabet koşullarının yaşandığı web sektöründe sizleri her zaman rakiplerinizden bir adım önde tutmayı amaçlıyoruz.

Web dünyasında ürettiğimiz birçok basarili proje ile büyüyen bir aileyiz. Sizlerde bu aileye katılmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Projeleri üretirken markanizi her ortamda başarılı bir şekilde temsil etmesine ve uzun ömürlü olmasına dikkat ediyoruz. Her proje öncesi fizibilite çalışması yaparak rekabet koşullarını araştırıyoruz. 

Teknokey Bilişim ve Elektronik ürettiği her projede müşteri memnuniyetini önemseyerek büyüyen bir firmadır. SEO (Search Engine Optimization ) ürettiğimiz her projede sitelerin iç ve dış SEO çalışmalarını yapıyoruz. Arama motorlarında, hedef kelimelerde müşterilerimizin yükselmesini sağlayarak yeni müşteriler kazanmasını ve satış grafiğinin artmasını sağlıyoruz. Uyguladığımız SEO işlemleri tamamen doğal olmakla birlikte kalıcı SEO uyguluyoruz. Firmanızı sosyal medya sitelerinde en iyi derece temsil ederek hedef kitleniz ile buluşmanızı sağlıyoruz. Sizlerde profesyonel web çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!