Buradasınız | Ana Sayfa Danışmanlık İnternet Hizmetleri Danışmanlık
HABERLER: Yeni web sitemiz yayında . . .
HABERLER: Yeni web sitemiz yayında . . .
HABERLER: Yeni web sitemiz yayında . . .

 

 

İnternet Danışmanlık Hizmetleri

İnternet dünyasına yabancı mısınız?
İnternet ayıracak zamanınız azmı?
Bu işleri Takip edip Danışabileceginiz Bir Firmamı Arıyorsunuz?
İşte Başarınızın Gizli Ortağı TEKNOKEY İş Başında...

Size Göre Hata yaparak öğrenmek gibi bir lüksünüzde yok. Çevrede etrafta, işine ve sözüne güvenilir bir dostunuzda yok ki tavsiyelerini alabilesiniz.
Belkide bir şeyler öğrendiniz ancak bunlar yeterli değil daha Profesyonel bir yardıma ihtiyacınız var. Strese ve korkuya gerek yok.
İnternet dünyasıyla ilgili aklınıza takılan her ne varsa bize sorun, bizde size Tecrübelerimiz ve Profesyonelliğimiz ölçüsünde cevap verelim.
Güvenlik, güvenilirlik ve performans kriterleri ön planda tutularak kurumların ihtiyaçlarının tamamını karşılayabilecek, hazır uygulamalardan daha çok kendi alanlarıyla örtüşen entegre edilebilir yazılım gereksinimlerinin giderilmesi, çağdaş ve esnek iş modellerini profesyonel anlayışımızla müşterilerimize danışmanlık hizmeti vererek sunmaktayız.

Kuruluşumuzdan bu yana edinmiş olduğumuz süreç bazlı tecrübeleri, güncel teknolojiler ile birleştirerek müşterilerimizin verimli, güvenilir, katma değer sağlayan çözümlere ulaşması konusunda çalışmaktayız.

Danışmanlık hizmetlerimiz, sistem danışmanlığı, var olan operasyonel sistemlerin altyapısının hazırlanması, yazılım, süreç haritasının çıkarılması gibi hizmetlerin yanında, süreçlerde iyileştirme ve yeni süreçlerin sisteme dahil edilmesi için gereksinim analizlerinin ve sistem tasarımının yapılması hizmetlerini kapsamaktadır.

Bülten Kaydı

Acil Destek

Telefon:

(0533) 697 1620

Email:

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.