Buradasınız | Ana Sayfa Domain
HABERLER: Yeni web sitemiz yayında . . .
HABERLER: Yeni web sitemiz yayında . . .
HABERLER: Yeni web sitemiz yayında . . .

 

 

Domain Hizmetleri

Alan adı servislerimizi kullanmadan önce mutlaka Alan adı kayıt sözleşmemizi okumuş ve kabul etmiş olmanız gerekmektedir.Alan adı hizmetlerimizin ücret iadesi yoktur. Lütfen yeni kayıt işlemlerinizden siparişinizi tamamlamadan önce son bir kez kontrol etmeyi ihmal etmeyiniz.

 

Kayıt operatörlerimiz. Teknokey; alan adı kayıt hizmetleri için akredite kayıt operatörleriyle birlikte çalışmaktadır. Bu operatörler sırasıyla ; Nics Telekomünikasyon Ltd. (Türkiye), Nic.tr Orta Doğu Teknik Üniversitesi (Türkiye) ve Key-Systems GmbH (Almanya) dır.

Yeni Alan adı Kayıt, Yenileme Teknokey;  65 farklı uzantıda alan adı için kayıt yapabilmektedir. Ayrıca akıllı alan adı arama uygulamamız size sorgulamalarınızda yardımcı olacaktır. Alan adı kayıt sözleşmemizi okumuş ve kabul etmiş olmanız gerekmektedir. Bazı alan adlarının kaydı için resmi evrak ya da özel işlem gerekebilmektedir. Aklınıza takılan her konuda müşteri destek uzmanınızla iletişime geçebilirsiniz. ".TR" uzantılı alan adlarının başvuruları ödeme alındıktan ve tüm belgeler elimize eksiksiz ulaştıktan sonra yapılmaktadır

Türkçe Karakterli Alan adı kaydı .com, .net ve .tr uzantılı alan adları için Türkçe karakterler içeren alan adları kayıt ettirebilirsiniz.

Alan adı Transferi .com .net .org .biz .info .tv .ws ve .tr uzantılı alan adları için teknokey' e transfer siparişlerinizi kabul etmekteyiz. Transfer siparişinizi Bildirimler bölümündeki Alan adı transfer formunu doldurarak verebilirsiniz.

Toplu Kayıt Aynı anda 30 farklı alan adı için yeni kayıt siparişi verebilirsiniz.

Domain Sorgulama

Domain İsmi :
Hepsini Sorgula
.com .net .info .org .biz .co.uk .name .cc .us .tv .eu .edu .mobi .nl .ca

Bülten Kaydı

Acil Destek

Telefon:

(0533) 697 1620

Email:

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.