Buradasınız | Ana Sayfa Kurumsal Hakkımızda

Biz Kimiz

Teknokey, 1994 yılından itibaren kurumsal bilişim projeleri üzerine çalışan, yenilikçi, katma değeri yüksek ürün ve çözümlerini, kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine sunmaktadır.

Network altyapı kurulumundan, danışmanlık hizmetlerine, sistem entegrasyonundan özel projelere satış ve satış sonrası desteğe kadar geniş ürün ve çözüm yelpazesiyle, yeni teknolojileri yakından takip eden Teknokey, kurumsal bilgi birikimi ile müşteri verimliliğini arttırıp, rekabet avantajlarını en üst seviyeye çıkarma ilkeleriyle fark yaratır.

Teknokey, marka bağımsız ürün temini, proje tasarımı, kurulum, bakım, destek, yönetim danışmanlığı, internet danışmanlığı,v.b. çözümleri müşterilerine katma değer sağlayarak sunmaktadır.

Teknokey, bilgi işlem organizasyonel yapılanmasından, altyapı tasarım ve operasyonundan, isteğe bağlı özel uygulama geliştirilmesinden, ticari yazılım uygulamaları ile iş süreçlerinin iyileştirilmesi ve optimize edilmesine kadar çok çeşitli alanlarda proje yönetimi, danışmanlık, değişik platformlarda yapısal ve yapısal olmayan uygulama geliştirme, destek ve eğitim hizmetleri sağlamaktadır.

Teknokey, müşterilerine kurumsal internet hizmeti vererek sektörün önde gelen web tasarım firmaları arasında yerini almıştır. Teknokey Web Hizmetleri Departmanı; web sitesi tasarımı, internet reklamcılığı, arama motoru optimizasyonu, kurumsal kimlik çalışmaları, grafik tasarımı hizmetlerini dinamik bir yapı halinde sunmaktadır. Teknokey yeni nesil web tasarımı ve grafik çalışmalarının içinde var olup, tasarımlarında en yeni ve en iyi teknolojileri barındırmaktadır.

Teknokey, profesyonel web tasarımları ile müşterilerinin internet ortamında bilinirliğini arttırarak, profesyonel kurumsal kimliklerini destekleyerek sanal ortamda da  güçlü olmalarını sağlamayı kendisine ilke edinmiştir.

Ürettiğimiz kalıcı çözümler sayesinde; işletmelerin en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir biçimde kurumsal değişimi bizimle yaşamalarını sağlamaktayız.

Bilişim teknolojileri bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel web stratejileri yaklaşımımız ile "sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve şirketinizi günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmek" vizyonuyla katma değer yaratmaya odaklanmış bir TEKNOLOJİ & BİLGİ İŞLEM DANIŞMANLIĞI firmasıyız.

 

Misyon

Gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak.

Vizyon

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyeti
Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet verir

Standart fiyat anlayışı
Hizmet verdiği kuruluşların farklı ihtiyaçlarına yönelik standart fiyat teklifleri hazırlamıştır. Standart ve şeffaf fiyat politikamız gereği her müşteriye aynı fiyat yaklaşımıyla hizmet eder.

Profesyonel Yaklaşım
Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemek.

Tasarım Anlayışımız
İşlevsel olanı estetikle bütünleştirmek

Üretkenlik
Marka, Teknoloji, Tasarım, Network ve bunun gibi kalıcı ve sıradışı üstünlükler üretmek

Sorumlu Ve Şeffaf
Öz değerlerimize bağlı, inançlara saygılı, müşterilerimize yakın, sosyal sorumluluk bilincine sahip.

Aktif Katılım
Müşterilerimize işlerinin tüm süreçlerinde katılım ve dinamik bir birliktelik.

Stratejik Yaklaşım
Bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde kalıcı başarılar elde etmek.

 

 

 
 
 

 

Bülten Kaydı

Acil Destek

Telefon:

(0533) 697 1620

Email:

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.