yükleniyor

Hk Eğitim Danışmanlık

www.hafizekargi.com
Php / Css+xHtml / jQuery / Psd

1987 yılında Adana Anadolu Lisesi bitiren Hafize Kargı, Bilkent Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olduktan sonra çalışma hayatına 1994 yılında Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş.’ye bağlı BOSSA Ticaret ve Sanayi İşletmeleri T.A.Ş.’de başlamıştır.

Bossa’da sırasıyla; Mali İşler, Hissedarlar Servisi, Genel Müdür’e bağlı Ticaret Şefliği ve son olarak İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür.

2009 yılı Ocak ayında Bossa T.A.Ş.’deki İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevinden ayrılan Hafize Kargı, HK Eğitim ve Danışmanlık firmasını kurmuştur. İnsan Kaynakları Yönetimi alanında sahip olduğu bilgi ve deneyimleri paylaşmak, dinamik ve entelektüel organizasyonlar oluşmasına destek vermek amacıyla İnsan Kaynakları süreçlerine yönelik danışmanlık, kurumsallaşma çalışmaları için yönetim danışmanlığı yapmakta olup, iş yönetimi ve ekip gelişimini sağlamak amacıyla kişisel  gelişim ve kurumsal  gelişim eğitimleri  ile İnsan Kaynakları eğitimleri vermektedir.  Halen şirketler ve bireyler ile çalışmalarının yanı sıra  ÜSAM’da endüstriyel danışman ve eğitmen olarak da görev yapmaktadır.


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!